ZPĚT Hlavní strana
I plavky umějí důmyslně skrýt nedostatky!

I plavky umějí důmyslně skrýt nedostatky!

Je známo, že málokterá žena je spokojená se svou postavou. Jakékoli nedostatky na svém těle naleznou, berou velmi vážně. A co teprve, když se mají obléknout do plavek! Tam teprve přichází pochybnosti.

Největší stesky se pochopitelně soustředí na oblast bříška a zadečku. S tím, že genetické dispozice našeho národa nepřejí chlapeckým postavám s dlouhýma nohama, se málokterá žena dokáže smířit. Pro příjemnější pocit žen, které mají výhrady nejen ke svému bříšku, jsou tu plavky zvané tankiny.

Tankiny se v plážové módě zabydlely již před několika lety. A jak je velmi jednoduše popsat? Jsou to zkrátka dvoudílné plavky, které vypadají jako jednodílné. Jde o kalhotky, které mívají různý střih a podprsenku ve stylu topu, která je dlouhá a velmi dobře kryje bříško. Velkou výhodou tohoto modelu plavek je, že ačkoli schová problematické partie, dá se také snadno vyhrnout a z tankin jsou vlastně v okamžiku bikiny.

Pokud cítíte, že byste ráda celkové opticky zeštíhlila siluetu, využijte plavek, které tomu mají uzpůsobený střih i vzor! Jsou to jednodílné plavky, které rafinovaně skrývají nedostatky v oblasti břicha.

Pokud cítíte, že byste ráda kromě bříška skryla také boky s částí stehen, jsou tu speciální tankiny, s ještě výraznějším horním dílem, který je prodloužený téměř do délky krátkých šatů. Tento model se skvěle hodí i pro těhotné ženy a stejně jako u běžných tankin u něj také platí, že jej můžete báječně použít i jako plážové oblečení.

V podstatě v něm můžete vyrazit i rovnou z domova a ani do plážového baru nebudete potřebovat žádný šátek či sukni.

 

 

 

 

Související obrázky

  

Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo