ZPĚT Hlavní strana
Co je na světě nejsladší? Spánek, to je jasné

Co je na světě nejsladší? Spánek, to je jasné

Se spánkem úzce souvisí zařízení místnosti, kde se mu oddáváme. Dnes se nebudeme věnovat nábytku ani zdravotním matracím, ale spíše záležitosti designové - a to povlečení.

Léto se pomalu a jistě mění v podzim a jakkoli se tomu bráníme, již brzy začne školní rok a tím pádem i řád a disciplína. Bohužel však nejen pro děti, ale i pro nás, rodiče. Ranní vstávání, buzení ratolestí, přípravy, spěch a následný úprk za povinnostmi všedního dne. A přiznejte se i Vy, že se někdy ráno už zase pomalu těšíte na večer, do postele.... 

Možná by Vám k lepší náladě pomohlo oživení ložnice novým povlečením. Bude se Vám třeba lépe usínat i vstávat - do své hezké postele se budete zkrátka ještě více těšit! Krásné povlečení přesně podle Vašeho vkusu a navíc z příjemného materiálu nejen ozdobí Vaši ložnici, ale přispěje i ke zlepšení Vašeho spánku a tím i nálady. 

Můžete si pořídit nové ložní prádlo ve stejném stylu, který se Vám líbí nebo takto jednoduše zcela změnit tvář své ložnice. Nabídka je opravdu bohatá. Ať už si tedy chcete pořídit povlečení ve svém oblíbeném stylu nebo udělat radikální změnu, vždy si vyberete! Současný sortiment je mimořádně široký. 

Aktuální nabídka ložních souprav odráží současné módní trendy a zároveň zachovává klasiku. Velmi žádané jsou stále decentní květinové vzory v jemných pastelových tónech. Pokud chcete změnit a osvěžit styl své ložnice, díky moderním a pestrým barvám ložního prádla jako jsou například tyrkysová, červená, švestková, oranžová, fuchsiová nebo anýzová, báječně proměníte svůj interiér.

Velmi trendy jsou v letos také ložní soupravy ve stylu Dálného východu. Vlna feng-šuej zasáhla naše domácnosti doslova jako tsunami a mnoho našinců si nechává své domovy zařídit dokonce od odborníků na tuto tématiku. Pokud se i Vy rádi oddáváte meditacím a tento životní styl je vám blízký, určitě si pořiďte povlečení v tomto duchu.

V poslední době jsou na povlečení žádané také geometrické vzory např. písmeny nebo obrázky světových metropolí.

Samostatnou kapitolou je pak dětské ložní prádlo. Od zvířat, mezi kterými dominují kočky, psi a koně, až k pohádkovým postavičkám či veselým přírodním motivům.

Velmi praktická je také obrovská nabídka prostěradel, která jsou dnes už téměř všechna napínací s pružnými gumovými lemy. Jejich barevná i materiálová pestrost je mimořádná. Snad neexistuje odstín či materiál, který by nebylo možné sehnat.

U nás doma se povlečení mění každé 2 až 3 týdny. A nevěřili byste, jak se pokaždé změní ráz celých místností. Zkuste to i Vy! Kombinujte, experimentujte a pochlubte se ostatním na facebooku!

 

 

 

 

 

 

Související obrázky

   

Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo