Sladit dekorace není složité ani drahé. Jak na to?

Také se vám občas stane, že přijdete někam na návštěvu a okamžitě se tam cítíte dobře? A napadlo vás někdy přemýšlet nad tím, jak je to možné? Obvykle za to může nejen celková atmosféra prostor, ale také různé doplňky, příjemné barvy a zajímavé maličkosti. Příjemnou atmosféru navozují hezké ubrusy, pohodlné podsedáky na židle nebo třeba barevné přehozy.

Změňte sedačku

Nemusíte hned kupovat novou sedací soupravu! Stačí ji tak trochu inovovat. A jak na to? Třeba pomocí zajímavých barevných přehozů, které stojí jen pár korun a přitom dodají vašemu interiéru úplně nový šmrnc. Zkuste vybrat různé barvy, které se hodí k vašim ostatním dekoracím nebo třeba k ročnímu období, které zrovna panuje.

Barevné závěsy prozáří

Další věc, která umí vykouzlit z domu domov, jsou hezké závěsy nebo záclony. Kromě toho, že vám nikdo nebude svými pohledy narušovat soukromí, tak se navíc budete cítit lépe. Barvy závěsů navíc můžete snadno měnit a přizpůsobovat nejen zbytku interiéru, ale také své momentální náladě a rozpoložení.

Pohodlné a stylové ubrusy a podsedáky.

V mnoha domácnostech už je dnes obývák spojený s kuchyní a jídelním koutem. Jejich vybavení je tak důležitější než kdykoli jindy. Ubrus by měl ladit s ostatním vybavením, a to jak designově, tak materiálově. Stejně tak podsedáky, které nejsou důležité jen pro ozdobu, ale jsou také velice pohodlné a zpříjemňují posezení u jídla.

Koberečky a dečky zahřejí

Koberečky a předložky se hodí skoro do každého interiéru. Dobře vypadají a navíc zahřejí nohy. Jejich výhodou je to, že se dají snadno vyklepat, a nebo navzájem různě vyměňovat. Dečky mohou v interiéru vypadat také velice dobře. Nic se ale nesmí přehánět, a proto by neměly ležet na každém stolku či skříňce.

Soustřeďte se na výrazné barvy, které váš domov rozsvítí. Sošky nejsou pro každého. Zatímco někdo různé dekorativní sošky a figurky miluje, jiný by je doma nechtěl. Pravdou je, že pokud se s nimi zachází vkusně a s citem, mohou pomoci vytvořit opravdu jedinečný interiér, který se bude lišit od všech ostatních. Zvlášť zajímavě vypadá sezónní výzdoba, která se inspiruje přírodou a jejími barvami napříč celým rokem. Vhodně zvolená dekorace zdůrazní i kouzelnou atmosféru Vánoc.

Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo