ZPĚT Hlavní strana
Elegantní sako dodá šťávu každému outfitu

Elegantní sako dodá šťávu každému outfitu

Už dávno nejsou saka pouze výsadou mužů. Nyní jsou součástí šatníku téměř každé ženy. Některé z nás vlastní sako z klasického materiálu, jiné dávají přednost například džínovým sakům. Jisté je jedno: sako je elegantní dodá grády každé naší kombinaci.

Jak ve volbě střihu, tak materiálu máte letos naprostou volnost. Výběr saka není podmíněn ani jeho barvou. Důležité je, s čím ho zkombinujete. Bílá košile nebo jednoduché triko neudělají škodu nikdy, zatímco vzorované tuniky a výrazně střižené topy někdy ke zvolenému saku úplně nepasují.

Já osobně si momentálně dopřávám kombinací s denimovým sakem či bundičkou. Pod tu nejčastěji nosím bílou košili či triko nebo květované svršky. Je to nikdy nehynoucí klasika, která vypadá prostě skvěle.

Pokud ale hledáte svršek pro formálnější příležitost, denim určitě není to pravé. V tom případě se chce poohlédnout po něčem elegantnějším. Dnes je však možnost širokého výběru z různě barevných sak a nechybí také vzory.

Bát se nemusíte ani vycpávek na ramenou, ale nikoli tak výrazných, jaké se nosily v 80. letech minulého století. Mezi současné trendy patří také nošení saka přímo na holém těle. To však nedoporučuji při formálních akcích!

A jak sako nosíte Vy? Napište mi na facebook!

Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo