ZPĚT Hlavní strana
Prozářete svůj byt. Je to snadnější než byste čekali

Prozářete svůj byt. Je to snadnější než byste čekali

Stalo se vám někdy, že jste přišli na návštěvu do bytu známých nebo rodiny a nestačili jste se divit? Vš bylo krásně sladěné, do nejmenších detailů. Je to mnohem snazší než by se to mohlo zdát.

Řešením pro Vás může být jednoduchá zkratka: 5 P. A to v podobě povlaků, potahů, přehozů, plédů a podsedáků! Můžete tak fantasticky změnit vzhled svého obývacího pokoje, jídelny i ložnice. Veškerý sedací nábytek, stoly a klidně i okna mohou tímto způsobem získat zcela novou tvář. Dodejte svému bydlení novou jiskru!

Jak jsme již napsala, zmíněných 5 P můžete ještě doladit dalším bytovým textilem, jako jsou závěsy, záclony, polštářky, deky a ubrusy. I zde je nabídka velmi široká a můžete si vybrat mezi mnoha materiály, barvami i vzory.

V posledních letech se do bytového návrhářství prosadily chladné tóny jako je bílá, šedá a černá, současným trendem je opět návrat k přírodě a jejím barvám. Jsou to krásné zemité odstíny např. čokoládová, režná, lněná, indigo, červená, modrá, žlutá, korálová, švestková, oranžová, hnědošedá a zelená.

Jaké barvy baví vás? Máte interiér sladěný nebo dáváte přednost více barvám a více vzorům? Napište mi na facebook!

 

 

 

 

 

 

Související obrázky

    

Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo