ZPĚT Hlavní strana
Najděte prameny životní energie! Červené ovoce vás povzbudí

Najděte prameny životní energie! Červené ovoce vás povzbudí

Už jsou tady! Lahodné maliny znamenají předzvěst teplých dní a s nimi přichází i sezóna červeného ovoce. Nízkokalorické dobroty, které jdou ruku v ruce se štíhlou linií a znamenají záruku vitamínů pro celou rodinu.

Jahoda

Osvěžující a bohatá na vitamín C! Není příliš sladká a zažene pocit žízně (90 % vody). Podíl vitamínu C je velmi vysoký (77 mg na 10 g). Pozor, pokud jste alergická na histamin, který v sobě obsahuje.

Rybíz

Ideální volba pro štíhlou linii! Příjemně kyselý, neobsahuje mnoho kalorií a navíc v něm naleznete věrného spojence pro Vaše kosti a zuby, kterým dodá nezbytnou dávku vápníku. Vysoký podíl pektinů příznivě působí na trávení a rybíz má rekordní obsah vitamínu C.

Borůvky

Našla jste Váš pramen zdraví! Borůvky jsou bohaté na vitamíny, minerály a uhlohydráty, navíc jsou velmi výživné. Také pozitivně působí na Váš zrak. Díky vysokému obsahu barviva se využívají jako antiseptikum a chrání kardiovaskulární systém.

Třešně

Koktejl nekonečné energie! S diuretickým účinkem, neboť třešně obsahují vysoký podíl vody a také draslíku a vitamínu C! Provitamín A jim dodává antioxidanty, které jsou důležité pro pokožku. Je více sladká než ostatní červené ovoce, ovšem stále nízkokalorická.

Malina

Doping minerálních látek! Malina patří mezi nejméně kalorické ovoce. Její zrníčka bohatá na celulózu a s vysokým podílem minerálních látek jsou nesmírně důležitá pro lidský organismus.

A jak povzbuzujete své tělo Vy? Napište mi na facebooku!

Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo