ZPĚT Hlavní strana
Barevné bydlení je pro každého. Podívejte se, co letí!

Barevné bydlení je pro každého. Podívejte se, co letí!

Krásné barvy a stylové doplňky rozsvítí váš interiér v jakémkoli počasí. Ať venku svítí slunce nebo je pod mrakem, krásné odstíny žluté, červené nebo třeba zelené vám zlepší náladu. Zkuste kombinovat spolu se mnou!

Zapomeňte na bílou, šedou, béžovou nebo černou. Barevné tóny můžete dodat naprosto všemu: skleničkám, lahvím, talířům a třeba i svícnům, které oslní Vaše hosty. Také polštářové podsedáky hrají všemi barvami – stačí si vybrat, co se hodí do vašeho interiéru.

Proužky

V módě jsou proužky – nezáleží na tom, jestli jsou úzké či široké a na čem se objevují. Velmi oblíbené jsou proužkované ubrusy; stačí si jen vybrat Váš oblíbený materiál z nabídky bavlny, lnu nebo s omyvatelným povrchem. Motiv proužků můžete objevit i na ubrouscích, prostírání nebo utěrkách. Tento trendy motiv se nevyhýbá ani salátovým mísám a dodává eleganci miskám nebo šálkům.

Vaše příroda

Přivítejte přírodu ve Vaší kuchyni! Různé odstíny zelené barvy a květinové motivy na ubrusech a jídelních soupravách, potisk listů stromů na utěrkách a prostírání. Další symbol přírody představují motýli, kteří zdobí například svícny nebo vážky na talířích. Navíc přírodní materiál jako dřevo je opět in!

Pokud máte malé děti a přesto chcete mít stůl jako ze škatulky, pomohou voskované ubrusy! S těmi vám nebude vadit ani vybryndaná rajská nebo rozlitá šťáva. Perfektně se hodí také na chaty či chalupy.

Podělte se o Vaše tipy na letní stolování a zašlete nám fotku na facebook!

Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo