ZPĚT Hlavní strana
Postel v novém povlečení změní celou ložnici

Postel v novém povlečení změní celou ložnici

Čas od času zatoužím po tom, abych si mohla obléci něco nového a něco pro radost si koupím. Radost mi ale udělá také „převléknutí“ naší ložnice. Vždyť co je krásnějšího než si po dlouhém dni lehnout do voňavých peřin?

„Oblékněte" s námi své bydlení. Nové povlečení může úplně změnit charakter vaší ložnice. Máte ráda tlumené barvy nebo dáváte naopak přednost výrazným kombinacím? Mě v poslední době baví hnědá!

Ať už chcete udělat radikální změnu nebo si pořídit povlečení ve svém oblíbeném stylu, vždy si vyberete! Současný sortiment je mimořádně široký.

 Aktuální nabídka ložních souprav zachovává klasiku, ale zároveň odráží současné módní trendy. Velmi žádané jsou výrazné veselé potisky ve svěžích živých barvách, například fialová nebo korálová, ale také decentní květinové vzory v jemných pastelových tónech.

Pokud chcete osvěžit styl své ložnice, díky moderním a pestrým barvám ložního prádla jako jsou například tyrkysová, červená, švestková, oranžová, zelená nebo anýzová, báječně proměníte svůj interiér.

Velmi žádané jsou v poslední době na povlečení také geometrické vzory a různé potisky např. obrázky světových metropolí, mincí, kamenů či trávy.

Velmi praktická je také obrovská nabídka prostěradel, která jsou dnes už téměř všechna napínací s pružnými gumovými lemy. Jejich kvalitativní a barevná pestrost je mimořádná. Snad neexistuje materiál či odstín, který by nebylo možné sehnat.

 

 

 

 

 

 

Související obrázky

    

Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo