Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací Rozumím
ZPĚT Hlavní strana
Co frčí ve Francii? Pastelové barvy a také džínovina

Co frčí ve Francii? Pastelové barvy a také džínovina

Jaké jsou tedy nové jarní trendy ve francouzské dámské módě? Podívejte se spolu se mnou! Zahalte se například do světlých pastelových tónů jako je například anýzová či broskvová.

Zajímavými detaily těchto něžných modelů je - mimo jiné - také přecházení barev od bílé až po syté tóny. Pastelové halenky, tuniky, košile a trička doplněné svěžími barvami kalhot v různých délkách - to budou hity letošní jarní a letní sezóny.

Oblíbená je také kombinace bílých modelů zdobených krajkou macramé a oblíbeného modrotisku, který se svým rustikálně-historickým tónem znovu vstupuje do světa módy.

Jak se říká: v módě se neobjevuje nic, co by tady již jednou nebylo. Příjemné legíny, široké sukně v krátkém střihu a svěží dívčí šaty nikdy nevyjdou z módy.

Jste milovnicí klasické elegance a takzvaného city business stylu? V módě jsou geometrické vzory a to jak v klasických barvách, tak s výraznými barvami. Klasikou, která nikdy nevyjde z módy, jsou saka v různých délkách a barvách a také sukně a šaty s rukávky.

Nesmíme také zapomenout na evergreen dámské módy a tím je kolekce džínová. Nejoblíbenější džíny s pěti kapsami a provedení slim se objevují kromě klasického stylu v různých odstínech modré barvy, také v etno stylu s výšivkami a nově také v puntíkovaném provedení. Jak je vidět, i tento vzor, který byl populární na dámském oblečení v 50. a 60. letech minulého století, se umí vrátit se vší parádou.

Jaký je Váš styl? Co ráda nosíte? Napište mi na facebooku!

Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo