ZPĚT Hlavní strana
Co frčí ve Francii? Pastelové barvy a také džínovina

Co frčí ve Francii? Pastelové barvy a také džínovina

Jaké jsou tedy nové jarní trendy ve francouzské dámské módě? Podívejte se spolu se mnou! Zahalte se například do světlých pastelových tónů jako je například fialová či oranžová.

Zajímavými detaily těchto něžných modelů je - mimo jiné - také přecházení barev od bílé až po syté tóny. Obecne pastelové halenky, tuniky, košile a trička doplněné svěžími barvami kalhot v různých délkách - to budou hity letošní jarní a letní sezóny.

Oblíbená je také kombinace bílých modelů a jednobarevného pásku, která vykouzlí i ze všedního kousku oblečení moderní outfit.

Jak se říká: v módě se neobjevuje nic, co by tady již jednou nebylo. Příjemné legíny, široké sukně v krátkém střihu a svěží dívčí šaty nikdy nevyjdou z módy.

Jste milovnicí klasické elegance a takzvaného city business stylu? V módě jsou geometrické vzory a to jak v klasických barvách, tak s výraznými barvami. Klasikou, která nikdy nevyjde z módy, jsou saka v různých délkách a barvách a také sukně a šaty s rukávky.

Nesmíme také zapomenout na evergreen dámské módy a tím je kolekce džínová. Nejoblíbenější džíny s kapsami a provedení slim nebo 7/8 džíny v různých barevných variantách nikdy nezklamou a jsou perfektně kombinovatelné s halenkou macramé či jednobarevným tričkem. IN jsou i boyfriend džíny či džíny zdobené lampasy. A pokud preferujete džínovinu na vrchním díle, můžete zkusit top či košili.

Jaký je Váš styl? Co ráda nosíte? Napište mi na facebooku!

 

Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo