ZPĚT Hlavní strana
Zvýrazněte své křivky! I pokud nosíte větší velikosti

Zvýrazněte své křivky! I pokud nosíte větší velikosti

Být trendy nemusí nutně znamenat velikost 36, úzké boky a vosí pás. I ve větších velikostech může mít vaše oblečení šmrnc!

Střihy jsou inspirované posledními trendy, barvy nádherně zářivé a výrazné. Extra komfort při nošení přináší oblečení, které je k dispozici v různých velikostech až do čísla 62.

Návrháři při tvorbě oblečení mysleli především na zvýraznění plnoštíhlých křivek, za které se ženy nemusejí rozhodně stydět. Krásné jsou něžné bělošedé kombinace i zvláštní asymetrické „cípaté" modely, které působí velmi mladistvě. Zkuste třeba stylovou tuniku!

Dámská XXL móda je založená také na kontrastech. Speciálně na kombinaci s oblíbenou černou barvou. Například sukně, tuniky či bolerka jsou v této barevné kombinaci trendy. Vyzkoušejte třeba přiléhavé černé šaty a květinové bolerko nebo sukni, kde se střídá černý a květinový volán.

Dalším zajímavým trendem jsou etnické potisky, které se používají vždy s jednou základní barvou např. hnědou, červenou či korálovou. Právě tyto teplé, zemité barvy se k etno potiskům hodí nejvíce. 

Originální tuniky s těmito vzory skvěle doplní úzké kalhoty nebo legíny, které mají rafinovaný přiléhavý střih, který opticky zeštíhluje. Tomu jsou přizpůsobeny i materiály, které většinou obsahují elastan či lykru a tím je model pružný a příjemný na nošení. 

 

 

 

 

Související obrázky

   

Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo