ZPĚT Hlavní strana
Oživte svou sedací soupravu novými přehozy!

Oživte svou sedací soupravu novými přehozy!

Znáte to, delší dobu už máte sedací soupravu, která je sice lehce opotřebená, ale je velmi pohodlná a vy se jí nechcete zbavit. Skvělým řešením pro vás mohou být praktické a trendy přehozy na pohovku i křesla.

Těmito přehozy změníte svůj sedací nábytek k nepoznání a za velmi přijatelnou cenu. Můžete si pořídit i více barevných variant a střídat je podle příležitosti a nálady. Atmosféru vašeho obývacího pokoje tak můžete měnit častěji a vy se budete ve svém domově cítit zase o něco lépe.

Nabídka přehozů na sedací soupravy je velmi široká, existuje velký výběr barev, materiálů i velikostí. Některé modely jsou i ručně tkané a mají mnohonásobné použití. Můžete je využít jako přehozy na pohovku, postel, křeslo, ale také například jako ubrus nebo deku na piknik.

Přehozy na pohovky a křesla jsou nejčastěji vyrobené z bavlny a je možné je prát (většinou do 40 stupňů). Povlaky na polštářky a podsedáky se udržují stejně jako přehozy, mívají navíc vnitřní náplň ze 100% polyesteru, který je antialergenní a lze jej také prát do 40 stupňů.

Okraje přehozů jsou zakončeny buď třásněmi nebo rovně či u ručně tkaných přehozů dekorativními střapci. Vše navíc můžete perfektně sladit i s dalším vybavením vašeho bytu – například díky povlakům na polštářky, podsedkům nebo prostírání!

Vybírejte barvy, které jsou vám na první pohled sympatické. A pokud máte malé děti, nezapomeňte se soustředit také na materiály!


 

 

 

Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo