ZPĚT Hlavní strana
Pletená móda: skvěle zahřeje a navíc sluší každé postavě

Pletená móda: skvěle zahřeje a navíc sluší každé postavě

Základním stavebním kamenem každého outfitu v chladném počasí je nepochybně hřejivý pulovr! Poznejte, jaké jsou nové trendy v oblasti pletené módy.

Pro dnešní módu je typické prolínání stylů. Takže i svetry vidíme krátké i dlouhé, s výstřihy i roláky, propínací, navlékací i na zip, z jemné i hrubé pleteniny, s různými aplikacemi, s lurexovými vlákny a tak dále.

Ale samozřejmě i nyní se objevují novinky. Jednou z nich jsou svetry v s lesklými vlákny, v prodloužené délce, zdobené třpytivými detaily z flitrů a pajetek. Tyto modely nejlépe vyniknou, pokud jsou ve výrazných barvách např. v kobaltové, fuchsiové či tyrkysové.

Právě veselá barevnost je pro tuto sezónu velmi typická. Výrazné pulovry můžete kombinovat s legínami a vysokými kozačkami ať již v kontrastní barevnosti nebo tón v tónu.

Praktické a navíc velmi pěkné jsou propínací svetříky, které by neměly chybět v šatníku žádné moderní ženy. Letos jsou módní v takzvaných pudrových tónech. Ty pak opět můžete zkombinovat s podobnými barvami či s nějakou výraznější tmavší barvou.

A pokud se Vám vyloženě jemné pastelové tóny nelíbí a přesto chcete být in, nikdy nic nezkazíte například kombinací černé a béžové.

Samostatnou kapitolou jsou pak svetry, které můžeme skvěle sladit s ostatními zimními doplňky, jako jsou například čepice, šály a rukavice. Takové soupravy užijete ve městě i na horách.

A jak se v chladném počasí zahříváte Vy? Napište mi na facebook!

 

 

 

 

Související obrázky

   

Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo