Vylaďte svou ložnici. Jaké jsou trendy?

V ložnici trávíme velkou část dne. O tom, jak moc kvalitně, rozhoduje celá řada věcí. Jednou z těch nejdůležitějších je to, jak se v ložnici cítíme. Její vybavení by mělo být příjemné, uklidňující a pohodlné. Co ale vybrat, aby místnost, kam chodíme spát, byla co nejpříjemnější?

Není to jen o správných zdravotních matracích, kvalitních roštech a příjemných přikrývkách, ale také o barvách a materiálech. Pokud se vám podaří vytvořit si v ložnici příjemné prostředí, uvidíte, že budete lépe spát a váš odpočinek bude kvalitnější.

Soustřeďte se na vaše oblíbené barvy i měkké materiály. Pokud se chcete v posteli cítit co nejlépe, vyberte si povlečení, které vás osloví na první pohled a dobře ladí s vaším interiérem.Jestli dáte na současné trendy, tak vyzkoušejte vzorované povlečení!

Právě vzory teď totiž frčí – ať už to jsou pruhy, květiny nebo nápisy, všechny vypadají prostě skvěle! Když k takovému povlečení přidáte polštářky v jednobarevném povlečení, uvidíte, že vaše ložnice budete vypadat skvěle.

Není pravda, že ložnice musí být zařízená pouze v tlumených a pastelových barvách – záleží jen na vás, jestli se nejlépe cítíte v bílé, světle modré, a nebo ostře červené či oranžové. Výrazné barvy jsou konec konců v módě a v interiéru vypadají skvěle.S povlečením slaďte také prostěradlo.

Při jeho koupi myslete také na to, z jakého je materiálu. Ne každý má totiž rád froté. Oproti tomu hladká bavlněná nebo saténová prostěradla snesou téměř všichni spáči. Povlečení vybírejte také tak, aby ladilo s vaší ložnicí.

Pokud máte výrazně vymalované zdi, bude váš výběr užší, než v případě, že jsou vaše zdi světlé, a nebo bílé. Pokud máte v ložnici nějakou nálepku, a nebo barevnou tapetu, tak vypadá dobře, když zvolíte ložní soupravu, kde je zastoupena i barva vaší dekorace. Nezapomeňte povlečení pravidelně měnit, aby vaše postel stále voněla a vypadala dobře. Uvidíte, jak se s výměnou ložní soupravy změní ráz celé vaší ložnice.  

Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo