Krásná a praktická kuchyně!

Usnadněte si vaření a vyzdobte svou kuchyni. Kuchyně jedním z míst, kde zejména ženy (ale někdy také pánové), tráví podstatnou část svého dne. Proto je dobře, když se nám podaří vytvořit si tam příjemné prostředí a mít také kvalitní pomocníky, kteří nám vaření či pečení usnadní. Víme, jak vaši kuchyni zútulnit, a známe ty nejlepší kuchyňské vychytávky pro vaše kuchařské pokusy!

Už jste objevili keramické pánve? Jsou naprosto perfektní! Díky použitému materiálu se na ně nic nepřichytí, a proto můžete vařit bez použití tuků nebo jen s malým množstvím. Proto vytvoříte opravdu zdravé jídlo, které skvěle chutná.Keramický povrch je navíc odolný proti poškrábání a tak se o nádobí nemusíte bát. Další výhodou je to, že se pánev opravdu snadno udržuje. Navíc se snadno a rychle rozpálí, což znamená úsporu energií a tím i peněz.

Nádobí z keramiky má jen jednu drobnou nevýhodu – a to, že je o něco těžší než nádobí z jiných materiálů. Výhod je ale podstatně víc.Další věcí, která by vám v kuchyni neměla chybět, jsou termo mísy. Hodí se zvlášť při letním grilování nebo při rodinných obědech či večeřích. V termo míse vaše jídlo vydrží teplé a můžete si pohodlně přidávat v průběhu celého večera.Vaše vaření vám usnadní i celá řada dalších vychytávek. Znáte třeba odpeckovávač? Tento nástroj zbaví sezónní ovoce pecek a vy ho můžete pohodlně použít do svých koláčů či kynutých knedlíků.

Objevte i formy, ke kterým se vám nic nepřipeče a také praktické poklice či košíky na ovoce.V kuchyni se vám bude lépe pracovat také díky příjemnému prostředí. Současné trendy velí zařídit kuchyňské doplňky v různých veselých barevných kombinacích, a nebo využít přírodní materiály a barvy, které působí uklidňujícím dojmem.Dobře vypadají také zářivé barvy, jako je svítivě zelená nebo třeba růžová. Ti méně odvážní mohou vybrat jemnější tóny, do kterých budou ladit prostírání, záclonky a další doplňky. A to nejen v kuchyni, ale například i v obýváku nebo ložnici.

Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo