ZPĚT Hlavní strana
Přehozy na postel jsou praktické i dekorativní

Přehozy na postel jsou praktické i dekorativní

V dnešní uspěchané době asi není čas na každodenní pečlivé stlaní postelí tak, jako to dělaly naše babičky, jejichž zaměstnáním byla péče o domov. Především v bytech, kde je ložnice samostatná a oddělená se od toho během týdne upouští. Ale jsou tu i víkendy a především pak menší byty, kde se tato činnost může stát denní nutností. Proto se dnes blíže společně podíváme na trendy v této oblasti bytového textilu.

Pomocí přehozů na postele můžete velmi snadno změnit barevnost i styl své ložnice. V menších bytech pak půjde spíše o sladění se zbytkem interiéru. Dnešní nabídka je skutečně široká, ať se to týká materiálů nebo barev či stylu.

Protože v přehozech se nespí a vlastně nikdy nepřijdou do kontaktu s lidskou pokožkou, není zde žádná nutnost využívat přírodní materiály. A tak právě díky použití umělých vláken jsou tyto doplňky velmi trvanlivé, mají nádherné výrazné barvy a skvěle drží tvar. 

Do jednoduchých až strohých interiérů se výborně hodí jednobarevné a hladké přehozy. Tyto mohou být provedené tzv. barevnosti tón v tónu nebo například oživené jednou výraznější barvou

Do jednoduchých ložnic jsou hezké také elegantní pruhované přehozy, které využívají kontrastu matu a lesku a jsou k dostání v různých barvách samozřejmě včetně polštářů. Zajímavou novinkou jsou pak přehozy z materiálů s plastickým vzorem, kde je samotná struktura „ozdobou".

Pokud máte rádi zdobnější styl nebo máte ložnici zařízenou spíše starožitným nábytkem, pak se Vám zde určitě bude líbit textil v tomto duchu. Speciálně přehozy, které vypadají jako ze zámku, tento způsob zařízení interiéru velmi vhodně doplní.

Nechte se inspirovat a dekorujte!

Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo