ZPĚT Hlavní strana
Svetry skvěle zahřejí a umějí být sexy

Svetry skvěle zahřejí a umějí být sexy

Znáte ten příjemný pocit, když se zachumláte do svého svetru, Svetry ale nemusejí být pouze teplé a pohodlné, ale k tomu také stylové a módní. A navíc také sexy!

Hitem jsou zcela jistě třpytivé pulovry v prodloužené délce ozdobené pajetkami a flitry v odvážných barvách např. kobaltové, fuchsiové, bordó a švestkové. Tyto pulovry lze skvěle kombinovat s tenkými legínami a semišovými kozačkami.

Velmi hezké a oblíbené jsou také pudrové tóny, jejichž subtilní barevnost se dá vhodně doplnit výraznější barvou. Trendem je také kombinace tmavomodré a béžové či vínové. 

Aktuální je také takzvaný etno styl. Tomu dominují především aztécké motivy. Návrháři se nechali inspirovat v motivech těchto dávných civilizací a přenesli jejich vzory do úpletů.

Zkuste také stále moderní vrstveníSvetříky, svetry, vestičky, vesty, trička a trika - to vše v nádherných barvách s poetickými názvy jako např. švestka, paprika, čokoláda nebo kari. Plné a syté barvy bordó, vínová se krásně doplňují například se smaragdově zelenou.

Takže nezapomeňte na paletu krásných barev: červené, hnědé, oranžové, žluté, zelené a švestkové. Různými kombinacemi těchto barev nic nezkazíte, ať už se budete pohybovat v oblasti tón v tónu či v oblasti výrazných kontrastů!

Jaké jsou vaše oblíbené barvy svetrů! Napište mi na facebooku!

 

Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo