ZPĚT Hlavní strana
Potisky frčí. Zaujmou a dokážou vytvarovat postavu

Potisky frčí. Zaujmou a dokážou vytvarovat postavu

Originální, šikovné i trendy. Potisky jsou teď tím, co hýbe světem módy. A co přesně nosit? To už záleží na Vás. Krásně vypadají potisky květin, různé stylové nápisy či geometrické tvary. Výběr je ale mnohem širší.

Potisky se dají perfektně kombinovat s jednobarevnými kousky z vašeho šatníku. Perfektně vypadají například jednobarevné kalhoty či legíny a k tomu tunika či tričko s potiskem. To vše můžete doladit dalším módním hitem dnešních dní: džínovou bundičkou.

Trendy působí i šaty s potiskem! Velice šik jsou například potisky v různých geometrických tvarech s použitím jedné či více neonových barev. K takovým šatům se dají perfektně doladit různé doplňky a sladit s outfitem můžete i své nehty.

Potisky mají i jednu další výhodu: s trochou šikovnosti s jejich pomocí dokážete skrýt nedostatky a naopak zvýraznit své přednosti. Postavu zeštíhlí například potisk v přední části šatů, které je ze stran lemován černou nebo jinou tmavou barvou. Zeštíhlit dokáže také vhodná kombinace pruhů.

Květinové potisky dokážou odvést pozornost na místa, která si ji zaslouží.

Nezapomeňte na základní pravidlo: méně je většinou více a proto vybírejte jeden vzorovaný díl oblečení a jiný jednobarevný a uvidíte, že budete vypadat báječně!

A jaké vzory se nejvíce líbí Vám? Napište mi na facebooku!

 

 

 

 

 

  

Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo