Denim nikdy nevyjde z módy. Jak ho nosit?

Džíny a tričko patří k jedné z nejčastějších kombinací, které v našich ulicích vidíme. Denim patří k nejobvyklejším materiálům, ze kterých návrháři šijí svoje oblečení. Jak ale džínovinu nosit a neomezovat se pouze na kalhoty? Nebojte se vytáhnout košile bundičky nebo sukně z denimu!

Džínovina má jednu velkou výhodu – mohou ji nosit všichni, bez ohledu na věk. Má mnoho různých barev a odstínů a nemusíte se tak omezovat pouze na obligátní modrou. Díky tomu můžete perfektně kombinovat a vybírat, co se hodí k vám i k vašemu šatníku.

A co letos opravdu letí?

I u denimu platí, že se móda stále točí v kruhu. Pro letošek do skříně schovejte širší džíny a naopak vytáhněte ty, které úzce obepínají vaši postavu. Pár kilo navíc se bát nemusíte, obepnuté kalhoty vypadají dobře i na ne úplně štíhlých postavách. Stačí je doplnit zajímavou  tunikou, a nebo košilí.Nemusíte se bát také kalhot s vyšším pasem.

Zatímco dříve byly vyšší pasy nemyslitelné a všichni měli co dělat, aby jim z džínů nekoukalo pozadí, nyní je vše jinak. Vysoké pasy jsou zpět a skvěle vypadají zejména na štíhlých dívkách vyšší postavy. V chladnějším počasí se nebojte vytáhnout i džínové bundičky všech barev.

Dají se stylově začlenit do vašeho outfitu. Jen pozor, aby se netloukly barvy.

Perfektně taky vypadají džínové košile, které jsou letos v módě „oversize“ – to znamená větší, než je vaše velikost. Jednoduše řečeno – pokud vytáhnete džínovou košili z šatníku svého milého a vezmete si pod ní bílé tričko, chybu neuděláte.

V módě jsou také vzdušné džínové šaty, které skvěle sedí skoro všem ženám, a nebo overaly, které ale zdaleka nesednou každé postavě a nejlépe vyniknou na štíhlých dámách. Pokud si k overalu navíc vezmou boty na podpatku, budou perfektně sladěné.

Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo