ZPĚT Hlavní strana
Sukně podtrhne vaši osobnost. V létě i v zimě!

Sukně podtrhne vaši osobnost. V létě i v zimě!

Nebojte se ukázat nohy, ať je venku jakékoli počasí! Dobře vybraná sukně lichotí každé postavě a vy budete vypadat prostě krásně. Ať už jste zastánkyní prudké elegance nebo sportovního životního stylu, jistě si najdete takovou, která vám bude perfektně sedět a ve které se budete líbit sama sobě i ostatním.

Elegantní sukni není problém zkombinovat s punčochami a ty správné grády dodají vašemu outfitu boty na podpatku! V letních měsících nebo v plesové sezoně sáhněte po lodičkách nebo páskových botách, v zimě potom vyberte kozačky ve vhodné barvě!

Délku sukně volte nejen podle toho, zda jste majitelkou dlouhých a štíhlých nohou, ale také podle toho, v čem se cítíte nejlépe. Správně vybraná sukně totiž podtrhne vaše sebevědomí a ženství a budete si připadat prostě báječně. Pokud jste milovnicí krátkých sukní, tak se určitě netlačte do ničeho jiného. Stejně tak pokud potřebujete délku alespoň po kolena!

Sukni se nemusíte bát nosit v jakémkoliv ročním období – ani v zimě. Jednak si samozřejmě můžete pořídit sukni z hřejivých materiálů, ale kombinovat ji můžete také s legínami, které jsou v posledních několika letech obrovským hitem! V jarních měsících, kdy je sice teplo, ale ještě není úplné horko, můžete vytáhnout i kratší legíny – třeba jen po kolena nebo do půli lýtek!

A teď něco málo z historie:

Původ sukně sahá až k pravěku, do první fáze života pračlověka, kde nebyl tento oděv ještě diferencován pro muže nebo ženy. Další výskyt sukně můžeme v historii nalézt i u egyptských faraónů. Postupem času se sukně stále více stávala dámským oděvem a to platí dodnes.

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo