ZPĚT Hlavní strana
Sháníte dárky? Zde je pár osvědčených tipů. Udělejte radost blízkým

Sháníte dárky? Zde je pár osvědčených tipů. Udělejte radost blízkým

Nákup dárků pro nejbližší není nic jednoduchého. Zvlášť když se člověk snaží vymyslet něco originálního, co určitě udělá radost. Dnes Vám představím několik tipů, které se hodí pro každou příležitost.

Pro mého muže

Jsem si jistá, že ho potěší jednobarevný svetr. Nerad nakupuje, ale do práce potřebuje hezké a elegantní oblečení. Radost mu udělá také košile – nosí je do práce a pravidelně je střídá.

Pro děti

Chcete ve svých dětech probudit zájem o historii a zároveň je pobavit? Zkuste jim pořídit třeba album na známky či mince. Nezapomeňte jim k tomu hned přidat několik kousků, aby je mohly do nového alba uložit!

Pro švagrovou

Moje švagrová je vášnivou kuchařkou a ocení jakékoli doplňky, které při svém koníčku využije. Nedávno jsem jí věnovala zástěru. Měla obrovskou radost!

Pro dospívající neteř

Neteř by chtěla být bytovou designérkou. Baví ji různé barevné doplňky, plédy nebo přehozy. Rozhodla jsem se věnovat jí veselé barevné povlečení.

Pro maminku

Moje maminka je velká parádnice a pokaždé jí udělám radost nějakým doplňkem. Ať už to jsou náramky, náušnice nebo třeba zajímavý pásek, vždy jí potěší.

Pro mě

Mou slabostí jsou boty a proto pokaždé, když si chci udělat radost, nějaké si pořídím. Nejraději mám lodičky a také páskové boty!

Pro psa

Mírné zimy zapříčinily v posledních letech větší útoky od klíšťat i blech. Našemu psovi jsem proto pořídila deku s antiparazitickou úpravou.

Pro náš domov

Snad nic nerozzáří domov víc, než nové záclony! Jsou ty Vaše už zašedlé? Vyměňte je – nabídka je široká!

A jaké jsou Vaše tipy na dárky? Dejte mi vědět na facebooku!

 

 

 

 

 

Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo