ZPĚT Hlavní strana
Vzorované košile a tuniky. Láska na první pohled

Vzorované košile a tuniky. Láska na první pohled!

Kdo by se nechtěl zahalit do příjemné a měkoučké košile nebo tuniky… Vzorované tuniky, šaty i sukně jsou hitem letošního roku. I z vás se může stát jemná víla, která zapůsobí svým osobitým kouzlem. 

Tuniky navíc perfektně doplní téměř jakýkoliv outfit. Ať už se chystáte na pracovní pohovor, do divadla, a nebo třeba jdete posedět s přítelkyněmi, tunika skvěle doplní váš outfit. 

Tuniky mají různé střihy, o většině z nich se ale dá s úspěchem tvrdit, že pomáhají ženské postavě. Křehkým ženám dodají šmrnc a vizáž víl, ženám se silnější postavou zase dokážou pár kilo ubrat. 

Dají se skvěle kombinovat s legínami nebo úzkými kalhotami, ale skvěle vypadají také ve spojení s elegantními sukněmi. Jen si dávejte pozor, abyste vybírala kousky, které se k sobě hodí.

Pokud tedy sáhnete po kostkované košili či tunice, vybírejte kalhoty či sukně obezřetně. Ideální jsou například jednobarevné kousky, a nebo méně výrazné vzory. Dobré je také vybírat tuniku podle materiálu tak, aby se hodila k vašemu zbývajícímu oblečení a skvěle vám sedla. Jinak bude vypadat tunika z jemného voálu a jinak z bavlny. A kdy se naopak tunice vyhnout? 

  • Pokud máte krátké nohy, protože tunika by je opticky ještě zkrátila.
  • Pokud máte ženskou postavu, která potřebuje zdůraznit, nikoli zahalit.
  • Pokud máte chlapeckou postavu, kterou je třeba opticky rozdělit páskem.
Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo