ZPĚT Hlavní strana
Plavky nemusejí být nepřítelem: mohou být i spojencem

Plavky nemusejí být nepřítelem: mohou být i spojencem

Jak si vybrat ty správné plavky? Jejich nákupu se vyplatí věnovat velkou pozornost. V padnoucích plavkách se budete cítit i vypadat skvěle.

Střih plavek by měl respektovat tvar postavy. Nejprve si proto zvolte, jestli chcete plavky jednodílné či dvoudílné. Určitým kompromisem mezi těmito dvěma verzemi jsou tzv. tankiny, což jsou kalhotky a podprsenka ve tvaru topu, který sahá až ke kalhotkám. Vynikající jsou také plavky, které tvarují postavu.

U některých plavek si můžete vybrat nejen jinou velikost podprsenky a jinou velikost kalhotek, ale například i různé tvary a barvy. Jedná se o variabilní kolekce, které nabízejí několik různých střihů a barev horních i dolních dílů dvoudílných plavek.

Důležitý je i tvar podprsenky, můžete vybírat z: klasické s ramínky, se zavazováním za krk, na šňůrku za krk anebo se širokými pohodlnými ramínky.

Vybrat si můžete i kalhotky - například boxerky s prodlouženou nohavičkou, vysoké se širokou manžetou pro zdůraznění pasu, nebo praktické kalhotky se zesíleným sedlem s efektem plochého bříška v provedení midi a maxi.

Díky takovým zajímavým kolekcím není problém si sestavit ideální plavky přímo pro svou postavu a díky skvělé tvarové a barevné variabilitě mít k dispozici třeba i několikery plavky, které budete volně kombinovat

 

 

 

 

Související obrázky

  

Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo