ZPĚT Hlavní strana
Zmodernizujte obývák! Stačí jen trochu péče

Zmodernizujte obývák! Stačí jen trochu péče

Krásně sladěný a barevný obývací pokoj nemusí být jen snem. A nemusíte hned investovat velké sumy. Stačí změnit pár drobností a váš domov bude zářit!

Okamžitým řešením pro malou, ale přesto velkou změnu, mohou být různé přehozy, potahy, či plédy! Takové varianty rychlé přeměny interiéru jsou efektní a hlavně nejsou drahé!

Vyzkoušejte nové barvy – jemné i zářivé! Velmi hezky působí například nenápadné zemité barvy jako například šedohnědá. Ta má výhodu - lze ji doplnit výraznými barevnými doplňky.

Méně barevně nápadné přehozy můžete zkombinovat se svěžími barvami dalších interiérových doplňků, jako jsou třeba závěsy, polštářky, sedáky na židle a hřejivé deky. K šedohnědé budou krásné například tóny oranžové či zelené a originální kombinací bude také tyrkysová.

Působivé jsou v interiéru také vzory. Nejen proužky, ale také například puntíky, které zažívají svůj velký návrat a po oděvní módě vstupují i na pole bytového textilu.

Protože v moderních bytech bývá kuchyň a jídelna již součástí obývacího pokoje, je třeba myslet také na textilie týkající se stolování. Se zbytkem interiéru můžete sladit také ubrusy. Poté stačí jen vybrat nejmenší drobnosti jako vázy, mísy, voňavé svíčky a další příjemné dekorace a s uspokojením se rozhlédnout po svém novém interiéru.

Nabije Vás to energií, uvidíte. A budete se doma cítit prostě báječně!

Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo