ZPĚT Hlavní strana
Vyžeňte hmyz a škůdce z domu. Zvládne to každý!

Vyžeňte hmyz a škůdce z domu. Zvládne to každý!

Také Vás každoročně trápí útoky dotěrných much na Vaši kuchyni a celou domácnost? Chcete se konečně ráno probudit bez nového štípnutí komára a současně nepoužívat zdraví škodlivé chemické přípravky, které navíc stojí nemalé peníze? Znám řešení!

Zbavte se hmyzu i hlodavců

Před dotěrným hmyzem, ale také před hlodavci, pavouky či mravenci Vás ochrání odpuzovač, který kombinuje elektromagnetické vlny a ultrazvuk.

Dokáže odpudit hmyz i hlodavce, aniž by je zahubil. Dokonce i ty, kteří hnízdí ve zdech. Je užitečný od sklepa až po půdu. Není nebezpečný pro děti ani pro domácí zvířata - kromě těchto hlodavců: morče, křeček či králík.

Neruší elektrické přístroje. Neobsahuje žádné chemické látky. Nepotřebuje údržbu ani dobíjení, je napájený přímo ze sítě.

Moli ve skříni

Myslíme i na cenné oděvy ve Vaší šatní skříni. Nedovolte šatním molům, aby si pochutnávali na Vašem drahém obleku nebo kostýmku. 

Úložné vaky, aktivně působí proti šatním molům. Vaky jsou připravené k provléknutí ramínka a díky 1 transparentní straně máte stále přehled o své garderobě.

 

 

      

 

 

Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo