Ceny dopravy (včetně balného)

Objednejte zboží v hodnotě 1600,- Kč a poštovné a balné máte zcela zdarma!

Objednávku Vám odešleme na Vámi zvolené místo obvykle do druhého dne (v případě, že je Vámi objednané zboží na skladě).

Cena dopravy zahrnuje náklady na expedici i balné. Poštovné a balné účtujeme pouze jednou i v případě, že Vaše objednávka bude odeslána ve více balíčcích.

Můžete si zvolit způsob dodání:

Česká pošta

Náklady na poštovné a balné účtujeme ve výši 99,-Kč při využití služby Česká pošta "balík do ruky". Náklady na dobírku účtujeme ve výši 39,- Kč. V případě platby kartou nebo bankovním převodem si neúčtujeme žádný poplatek. V případě, že je Vaše objednávka doručena ve více balících, jsou tyto náklady účtovány pouze jednou.

Odkaz pro sledování zásilky od České pošty naleznete zde: https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka

GLS

Náklady na poštovné a balné účtujeme ve výši 119,-Kč. Náklady na dobírku účtujeme ve výši 39,- Kč. V případě platby kartou nebo bankovním převodem si neúčtujeme žádný poplatek. V případě, že je Vaše objednávka doručena ve více balících, jsou tyto náklady účtovány pouze jednou.

Odkaz pro sledování zásilky od GLS naleznete zde: https://gls-group.com/CZ/cs/sledovani-zasilek

Zásilkovna

V současné době je možné využít cca 900 výdejních míst po celé České republice. V košíku si sami vyberte podle PSČ nebo zadáním lokality na mapě, které výdejní místo je pro vás nejvhodnější. Jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí, pošleme Vám sms a e-mail. Cena této služby je 99,-.  Náklady na dobírku účtujeme ve výši 39,- Kč. V případě platby kartou nebo bankovním převodem si neúčtujeme žádný poplatek.

Balíkovna

Vyberte si ze sítě výdejních míst Balíkoven nebo AlzaBoxů a vyzvedněte si balík 24/7 a bez čekání. Náklady na poštovné a balné účtujeme ve výši 89,-Kč.

Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo