ZPĚT Hlavní strana
Co obout? Letí boty v metalických barvách i plátěnky

Co obout? Letí boty v metalických barvách i plátěnky

Dnes se zaměříme na obuv a na trendy letošního roku! Hlavním rysem letošní letní obuvi je mimořádná barevnost. Pokud jste zvyklá na tlumené barvy a ve svém botníku máte pouze hnědou a černou, tak na ně honem rychle zapomeňte! Žhavým trendem jsou totiž boty barevné a letos obzvláště platí: čím výraznější tím lepší.

Dalším letošním trendem jsou metalické sandálky, bez kterých se toto léto opravdu neobejdete. Můžete si vzít méně výrazné šaty v tlumenější barvě, ale obuv musí být výrazná a nápadná a upoutat pozornost na první pohled. 

Sandálky ve stříbrné nebo zlaté barvě případně v kombinaci obou, sandálky zdobené květinami či perlami, výrazné přezky, spony a další originální detaily budou letos jednoduše in.

A chybu rozhodně neuděláte ani s následujícími dvěma typy obuvi. Prvním jsou oblíbené tenisky, které se budou nosit ve všech možných barvách a vzorech. Velmi zajímavou variantou této oblíbené obuvi je model s malým zipem na nártu.

Kromě pohodlnosti a komfortu při zapínání se vyznačuje jistým retro-půvabem, neboť už tady jednou byly. V 90. letech začala móda plátěnek, které se originálně kombinovaly například s květovanými letními šaty. Vy máte letos možností mnohem více a tyto praktické botky můžete nosit naprosto ke všem letním outfitům.

A posledním typem obuvi, který Vám chceme představit a doporučit na léto jsou báječně pohodlné bambusovo-plátěné sandálky zvané espadrilky. Tento trend začal být módní již v loňském roce a letos je na espadrilkách zajímavé to, že místo vysoké platformy se nosí v daleko nižším a pohodlnějším provedení.

Vyzkoušejte tyto komfortní boty a zvolte například barevnou variantu, která se Vám bude hodit k mnoha barevným kombinacím letního oblečení.

A jakým botám dáváte v teplém počasí přednost Vy? Napište nám na facebooku!

Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo