ZPĚT Hlavní strana
Zaručené tipy jak být královnou pláže

Zaručené tipy jak být královnou pláže

Patříte k těm, kteří se těší na léto? Vybaví se Vám dovolená, slunce, voda, pláže, odpočinek. Nebo patříte k těm, kteří si již od ledna dávají předsevzetí, že letos do těch plavek už určitě zhubnou, začnou cvičit a jíst zdravě. A představa, že vyjdete ven jen tak v plavkách, je pro Vás stresující. Nemusí to tak být. Čtěte jak na to.

Zdůrazněte své přednosti, potlačte nedostatky

Dobře zvolený střih plavek právě pro Vaši postavu udělá divy.

V případě, že máte širší boky, upoutejte pozornost jinde. Spodní díl plavek oblékněte ideálně jednobarevný, v tmavé nebo neutrální barvě. Naopak horní díl zvolte ve výrazné barvě. Vyberte vzory, ozdobné prvky, nebo třeba zavazování za krk.

Pokud máte naopak plný hrudník, volte výrazný spodní díl plavek. Barvy, vzory, řasení, rafinované zavazování, bokové kalhotky nebo ozdoby. Podprsenku oblékněte jednobarevnou v tmavé nebo neutrální barvě. V případě většího poprsí dávejte dobrý pozor na střih. Správně zvolená podprsenka vytvaruje, zpevní a drží na místě.

Chlapecká postava, neboli rovná, nevýrazný pas i boky, malá prsa vyžaduje zdůraznění ženských křivek kompletně. Zvolte vykrojené kalhotky, vyztuženou podprsenku, úzká ramínka. Dovolit si můžete i výraznější vzory a barvy. Nebo jednodílné plavky, které vytvoří iluzi ženských tvarů.

Postava typu přesýpacích hodin, tj. stejně široká ramena i boky a výrazný pas, si může dovolit vše. Krásné budou například klasické bikiny.

Postava typu jablko, která mívá široký hrudník a větší bříško, ocení hit posledních sezón, tankiny. Tankiny jsou tvořeny spodním dílem ve tvaru klasických kalhotek. Ovšem díl horní připomíná kratší top, zakrývající bříško. Může být volnější, přiléhavý i se stahovacím efektem. Pokud si bříško chcete opálit, horní díl prostě vyrolujete. Tankiny zakryjí, ovšem neomezují. Oblíbenou volbou jsou pro těhotenská bříška.

Stále si nejste jistí

Pokud si nevíte rady, nebo nemáte více dílů plavek, které můžete měnit a kombinovat, vsaďte na doplňky. Zkuste výrazný šperk, pozor žádné těžké kovy. Volte spíše veselé letní a hravé doplňky, barevné korále, kombinace náramků na zápěstí, výrazná čelenka nebo stuha do vlasů, zajímavý účes. Jistotou jsou pak šátky a šálky, pareo nebo lehká tunika. Pomůže i plážová taška či elegantní klobouk a velké sluneční brýle.

Správné vybavení

Zahoďte starou sepranou osušku a pořiďte si stylovou barevnou podložku a plážovou tašku. Zapomeňte na řízky a připravte si chutné domácí sendviče, sušenky a lehkou ovocnou limonádu. Samozřejmostí je pak oblíbená kniha, která Vás vždy potěší. Nezapomeňte totiž, že nejvíce slušivým doplňkem je úsměv a dobrá nálada. Nenechte si jí kazit, ani sami sebou.

Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo