ZPĚT Hlavní strana
Vylepšete svůj obývací pokoj snadno, rychle a levně!

Vylepšete svůj obývací pokoj snadno, rychle a levně!

Příjemné prostředí je základem spokojenosti, to ví asi každý. Ale jak udělat ze svého domova místo, kde se budete cítit perfektně bez ohledu na počasí nebo náladu? Není to tak těžké, jak by se na první pohled mohlo zdát. Mně se osvědčily barevné potahy, přehozy či plédy. Není to drahé a efekt je okamžitý!

Tito skvělí pomocníci mohou oživit pohovky, křesla i židle. A navíc se dají báječně sladit také s různým jiným bytovým textilem, jako jsou závěsy, záclony, polštářky, deky a ubrusy

Díky těmto textilním pomocníkům změníte barevnost svého obývacího pokoje během okamžiku. A díky jejich příznivé ceně si můžete dopřát i více barevných kombinací, které budete střídat podle příležitostí, ročních období či své momentální nálady. Na jaře váš obývák určitě rozsvítí žlutá nebo zelenkavá, v zimě třeba červená.

Po delším období, kdy byly v interiérovém designu módní především přírodní a zemité barvy, jsou nyní trendem barvy chladnější např. bílá a šedá doplněné pudrovými odstíny béžové a růžové či výraznější fialovou

Můžete si také vybrat různé vzorované varianty např. kombinaci potahu na pohovku a závěsu ve svěží zelené s potiskem květů, zajímavý etno-motiv zebry v příjemné kaštanové barevnosti anebo velmi elegantní variantu v trendy stříbřité hnědošedé barvě s jemnou kresbou textury listů.

Výhodou je, že si vyberete, ať už potřebujete jakoukoli velikost. Potahy, přehozy a plédy jsou k dispozici v mnoha velikostech - jak na pohovky dvoumístné i třímístné, tak na menší gauče i na samostatná křesla. Pokud je obývací pokoj například spojen i s jídelnou, lze je také vhodně doplnit potahy či podsedáky na židle ve stejné barevnosti, a také ubrusy či prostíráním na stůl. 

 

Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo